Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2014, 13:33   #16706
CeKa
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.03.2013
Posty: 159
CeKa zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Na islamizację płyną petrodolary, więc nie ma się co dziwić. Dziś gazety, jutro serwisy, a po jutrze my. Nie zdziwiłbym się jakby odkopywali kiedyś nasze posty i oskarżali o nienawiść i nietolerancję...
Ateiści nas obronią przed tą falą fanatyzmu religijnego. Na pewno. Udało im się świetnie podkopać chrześcijaństwo, dlaczego miałoby się nie udać z islamem ?
Czy tylko dlatego że to religia nienawiści ? Z religią miłości walczyć dużo łatwiej, nie dostaniesz niespodziewanej kosy w plecy .

Mnie to nawet cieszy Berion, konsekwencje muszą zostać poniesione.
Może kilka osób otrzeźwieje i dojrzy co się wkoło dzieje.

Cywilizacja która uwierzyła że wywodzi się od małpy, jest skazana na porażkę.
Od Darwina, teorii ewolucji od tego się zaczęło, Hitler też w oparciu o tą teorie wymordował mase ludzi (niższych ras...).

Człowiek rządzi się wartościami
Zwierze rządzi się instynktami.

Nie można przez dziesiątki lat tłoczyć w głowy dzieciom w szkołach że pochodzą od małpy a potem dziwić się że tak się dzieje na świecie.
Skąd mają czerpać wartości ? Jak od małolata tłoczy im się w głowy że wygrywa silniejszy, egoizm to zaleta a ofiarność to czysty idiotyzm.

Nie wiem czy mam racje, z mojej perspektywy tak to wygląda i sprawa jest prosta. Ot życiowe szachy, tyle że tu jeden ruch może trwać latami, przez to ciężko nam dostrzec pewne rzeczy na pierwszy rzut oka.

Po owocach...
__________________
"I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc,
i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło.
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło ?"
K.K. Baczyński

Kochają za kłamstwa, nienawidzą za prawdę.
CeKa jest offline   Odpowiedz cytując ten post