Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.08.2014, 18:45   #118
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,933
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szukając ludzi w internecie używasz wujka gugla (możesz i innych wyszukiwarek). Używasz informacji, które znasz, do zapytań.
Znajdziesz informacje tylko wtedy, gdy ktoś je w internecie zamieścił. Niekoniecznie sam zainteresowany.
Zadanie właściwego pytania czasem bywa trudne, bywa że trzeba się namęczyć.

Chociaż jak się cofnąłem i przeczytałem jeszcze raz
Cytat:
...Znam jego nick, datę urodzenia, miejsce studiowania, miejsce zamieszkania, info ogólne oraz jego ryjek... Gdyż jest vlogerem i pakuje swoją twarz regularnie do internetu.
to nie wiem z czym masz problem
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post