Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2014, 16:17   #78
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Miało być tak pięknie Zamknięta platforma, MS miał wręcz ZMUSZAĆ producentów do updejtu....
http://www.spidersweb.pl/2014/08/htc...-update-1.html
Przypomniał mi się taki kawał:
Cytat:
Polak, Francuz i Niemiec złowili złotą rybkę. Ona powiedziała im, że w zamian za uwolnienie jej spełni ich 3 życzenia. Mężczyźni przystali na jej propozycje. Pierwsze życzenie należał odo Francuza:
-Złota rybko, mam takiego sąsiada. On ma piękną dziewczynę. Codziennie widzę ja jak biega nago po sypialni, bo okno mojej jest na przeciwko. Marzę o niej. Mogłabyś mi dać taką dziewczynę?
-Oczywiście. Idź do domu, już tam na ciebie czeka.
Następnie przychodzi kolej na Niemca.
-Złota rybko, mam sąsiada. On ma taką dobrze prosperującą firmę, wyszkolonych i kompetentnych pracowników. Zarabia krocie, a ja żyję tylko przeciętnie. Chciałbym mieć taka firmę, jak on.
-Idź do domu, firma już założona.- odpowiada rybka.
Ostatnie życzenie należy do Polaka.
-Złota rybko, mam sąsiada. On ma taką krowę, która daje najwięcej mleka w województwie. Co jakiś czas przyjeżdża do niego telewizja, robią o nim reportaże, fotografują tą krowę***8230;
-I co, chcesz taka samą?- pyta rybka.
- Nie!- krzyczy Polak- po co mi takie zwierze, trzeba przy nim robić.
-W takim razie nie rozumiem. Po co mi mówisz o tej krowie, skoro nie chcesz takiej samej?
-Bo ja chcę, żeby ta krowa zdechła.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post