Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2014, 07:12   #2
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Amarok ale obsługują trzy formaty na krzyż
Cóż, używam od bardzo, bardzo dawna i nawet nie pamiętam, czy miałem kiedykolwiek problemy (może wiele lat temu?). Choć fakt, że raczej odtwarzam "standardowe" formaty.
Zawsze można zainstalować wersję windowsową i przetestować.
Jedyną irytującą rzeczą jest czasem odległa od pożądanej współpraca z wikipedią.

Do video od dawna preferuję smplayera (przyzwoicie obsługuje youtube) lub jego forka umplayera.
Wersja windowsowa również istnieje (powiedzmy!) i pracuje całkiem nieźle.

Cytat:
Klienci pocztowi
Używam Kontact, choć dystrybucje pochodzące od Debiana raczej go nie lubią, ale to już inna sprawa.

Cytat:
Przeglądarki plików graficznych
Jest ich sporo - małych, dużych, prostych, etc. Choć z odczytem danych geograficznych jest mały problem, ale dla chcącego...



Cytat:
Nagrywanie i testowanie płyt
Z k3b, jak również innym oprogramowaniem tego typu nigdy nie miałem problemu, jako przeciętny użyszkodnik. Obecnie nagrywam płyty sporadycznie, więc tym bardziej nie odczuwam potrzeby posiadania wypasionego super kombajnu do nagrywania.
Cytat:
Managery plików
Dolphin pod KDE dla mnie jest w zupełności wystarczający. Jak chcę np. coś w bardziej skomplikowany sposób spakować (hasło) to odpalam Krusadera.

Cytat:
Gorzej z Silverlight. Moonlight nie obsługuje DRM, a Pipelight to chyba przez fork Wine (akurat nie potrzebuję tej wtyczki, więc nie wiem).
Fak, jest gorzej. Moonlight już chyba zdechł, a Pipelight po zainstalowaniu pracuje całkiem sprawnie.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post