Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2014, 08:34   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moje typy na dzien dzisiejszy:

pakiet biurowy - Libre Office
tym bardziej, ze od czasow Sun StarOffice 5.2 jestem maniakiem tego pakietu i uzywam go w kolejnych wcieleniach i na Windzie i na Linie
i ni tylko do pisania "listow", ale do wszystkiego (lacznie ze skladem dwoch prac maegisterskich, analizy logow, prostego skladu druku kiedy ma byc latwo i szybko... i smiem twierdzic, ze w tych zastosowaniach bije MS Office na glowe tysiackrotnie!)

audio i video - VLC do obu rzeczy

przegladarki internetowe - Chromium juz chyba nie jest wspierany (?), ale jest od jakiegos czasu Chrome na Lina
posiadam tez Firefoxa dla tych kilku stron, ktore nie chca pracowac z Chrome (Garmin Connect)

klienci pocztowi - uzywam webmaila

grafika rastrowa - GIMP
ubogi to on nie jest, ale po latach przyzwyczajenia do pakietu Corela nadal "mam pare ale"
no i teraz robie to tylko dla siebie, a nie zawodowo
za to na moim przedpotopowym netbooku smiga i robi rzeczy, o ktorych pod Winda moglem pomazyc
Krita bede musial przetestowac, moze mi przypadnie do gustu, jezeli sprzet wydoli
do batchowego przetwazania XnView, do przegladania domyslna przegladarka lubuntu (jest szybka)
brakuje mi tylko jakiegos prostego i przejzystego rpogramu do cropowania batchowego (cos jak JPEGcrops), ale ze mam w pracy Winde, to jakos nie odczuwam i nawet nie probowalem czy pod Wine pojdzie

reszty nie uzywam

Ostatnio zmieniany przez nimal : 22.08.2014 o godz. 08:44
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post