Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.09.2014, 13:52   #2189
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix
Chyba żartujesz... na szczęście osobiście.
Ergonomia pracy jest zdecydowanie lepsza na stacjonarce.
Mówię Ci ja, 6 lat jechałem tylko na laptopie, teraz znowu mam stacjonarkę.
Dużo zależy od tego jaki się ma laptop. Na tych tańszych i średnich faktycznie komfort pracy nie jest zbyt ciekawy, jednak jak kupisz sobie coś lepszego to praca jest całkiem przyjemna.
Oczywiście panel dotykowy nie zastąpi Ci myszki - mój w Dellu jest świetny jednak myszką jest dokładniej i szybciej.

@Patrix przez sporo lat używałem stacjonarki a potem zmieniłem na lapka. Jak dla mnie komfort pracy się zwiększył. Tylko ja miałem tanią stacjonarkę a teraz mam dobrego lapa.
@Matefusz co konkretnie chcesz robić?

Cytat:
Napisany przez sobrus
Ale nie chcę już wielkiego kompa ziejącego ogniem.
Składając swój komp pokazałem, że można złożyć smoka który ogniem nie zieje

Cytat:
Taka moc przyda mi się np podczas obróbki zdjęć albo kodowania wideo.
Obecnie wywołanie jednego zdjęcia 10Mpix zajmuje ok 20-30 sekund na C2Q3.3Ghz. Jeśli kupie aparat np 20Mpix to będzie trochę słabo.
A kodowanie H264 FullHD z ustawieniami na MAX każdego kompa zabije. A mój następny aparat na 100% będzie nagrywać 4K.
Zapuszczasz wywoływanie zdjęć w trybie wielu zdjęć - jedno za drugim i idziesz robić coś innego.
W przypadku filmów HD UHF itp no to już problem. Tutaj trzeba mocnej maszynki. Pytanie tylko ile takiego materiału będziesz obrabiał?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post