Dyskusja: Moto 360
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2014, 20:24   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja nie będę dyskutował o gustach, bo o gustach się nie dyskutuje. Tylko powiem, że mi akurat się podoba i wcale źle nie wyglądałby przy moich wielkich rękach...

Nie będę też się rozwodził nad możliwościami - ciekawa propozycja jak na początki tego typu urządzeń...

Ale jest coś, co dyskwalifikuje ten sprzęt w moich oczach - nawet jeśli nie bawisz się nim specjalnie mocno, to i tak musisz zacząć go doładowywać po 12 godzinach... To już jest przegięcie... Rozumiem, że po dniu intensywnej pracy, wrzucam na ładowarkę, ale tak?

To mój czuły punkt, mam dosyć urządzeń, które mnie trzymają na uwięzi wokół gniazdka sieciowego. Z zainteresowaniem czekam na VIRO
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post