Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.09.2014, 18:19   #324
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Tablet będzie dla mojego ojca, który nie ma smartphone i nie chce mieć więc udostępnianie internetu nie wchodzi w grę.
Teraz męczy się ze starym notebookiem (który ledwo zipie) i czasem podpina modem 3G jak wędruje z nim na działkę / ogród lub do drugiego mieszkania gdzie WiFi nie ma - więc 3G musi mieć.

Tak jak pisałem wydajność do gier jest nie istotna, ale też nie chcę by się zniechęcił, jakimś rzęchem za 300 zł, dla tego pomyślałem o GALAXY Tab 3 10.1, ale nie wiem czy to dobry wybór, nie interesowałem się dawno tabletami i wypadłem z obiegu co teraz jest na topie
Lenovo Yoga Tablet FullHD
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post