Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.10.2014, 08:25   #625
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Witam.

No i w końcu kupiłem WD Blue 1TB ,jako że dysk służy jako magazyn danych to skusiła mnie cena 200zł

Podczas całego wachlowania danymi i robieniu porządku na komputerze zauważyłem ,że wszystkie dyski pracują w UDMA Mode 5 a są w stanie pracować w UDMA 6

jaka może być tego przyczyna? ,płyta główna Asus Gryphon Z87, tasiemki sata oryginalne,

sterowniki najnowsze ,żadnych konfliktów sprzętowych w biosie ustawione AHCI
Dołączone obrazki
File Type: png HDTune_Info_SAMSUNG_HD103SJ.png (43.1 KB, 121 oglądane)
File Type: png HDTune_Info_SAMSUNG_SSD_830_Series.png (43.5 KB, 107 oglądane)
File Type: png HDTune_Info_WDC_WD10EZEX-22BN5A0.png (42.8 KB, 146 oglądane)
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post