Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2014, 14:45   #12375
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Ryzyko że nas przyłapią
Bo chyba nie myślicie że nauczyciele nas nie będą sprawdzać czy śpimy grzecznie w łóżeczkach
Od tego są klucze, a jak nie ma klucza, stare, dobre, niezastąpione, krzesła

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
No raczej nie będą sobą zajęci bo ci nauczyciele młodzi nie są, no chyba że będą pić kawkę w pokoju i sobie gadać to wtedy luz

Mam nadzieję że łóżka nie będą skrzypieć
Uwierz, mogą nie być młodzi, ale nie będą też trzeźwi Mam nawet wrażenie, że im starsi, tym mniej trzeźwi w myśl pewnej historyjki.

Opowiadał mi mój dziadek sytuację ze swoich studiów - był świadkiem, jak stróż, czy kto tam bądź, bo nie pamiętam, mówił z oburzeniem do profesora - "panie profesorze, studenci piją!" Na co on ze zgorszeniem - "Piją? To co pan widział to miało być że piją? Myśmy dopiero pili!"

Z kolei ja - kolejne dwa pokolenia dalej - mojego obecnie 84-letniego dziadka już teraz przepiję, ale 2-3 lata temu mowy jeszcze o tym nie było. W związku z tym mówię Ci - im starsi opiekunowie tym lepiej
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post