Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.10.2014, 08:02   #80
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Akurat tych filmów, co dają do triala to nie mam, czy Cinex HD jak DVD-Ranger też zamienia dts HD do ac3 czy już to obeszli, padł mi stary odtwarzacz kupiłem nowy i wiadomo. liczyłem na patrzowane firmware, ale tak kombinowałem że 3 dniowy odtwarzacz w serwisie skończył i straciłem gwarancje.
Czy jest jakiś program co mi pokaże czy w mkv jest cinavia, czy trzeba każdy oglądać i patrzeć aż się zatrzyma albo zniknie głos bo różne są objawy.
Na dziś koduje dźwięk co najwyżej do 5.1
Oczywiście testową wersją możesz używać skutecznie bez bazy danych dla danego tytułu -tyle że trwa to dłużej.

Co do programu do kontroli mkv na obecność Cinavia nie znam takiego i nie wiem czy coś takiego jest
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post