Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2014, 17:03   #1
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,908
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cool Kradzież paliwa klienta w warsztacie

Od jakiegoś czasu nosiłem się z myślą o napisaniu tego posta.

Do rzeczy...
Mój rydwan to dość stare auto - Rover 220 SDI z 1999.

Tankując samochód do pełna jeździłem sobie wesoło do czasu, aż licznik przejechanych kilometrów nie przekroczył 800km (bowiem samochód ten nie posiada kontrolki rezerwy), co było dla mnie sygnałem, by pojechać na stację. Moje autko jest o tyle specyficzne, że pomiędzy wskazaniem 0 na desce a oczkiem poniżej zera mogłem przejechać jakieś 250km.
Regułą było, że gdy dobiłem do owych 800km, to miałem wtedy w baku około 10 litrów paliwa, co wnioskowałem po fakcie, iż wlewałem ok. 40 do odbicia...

Było regułą, chyba że oddałem auto do mechanika.

Więc... Zdarzyło mi się już 2 razy (różne warsztaty), że po oddaniu samochodu do warsztatu, który dzień wcześniej zatankowałem (i przejechałem raptem 20km) a następnie odebraniu auta od fachowca i przejechaniu około 700km, że auto stanęło na drodze i musiałem kombinować z załatwieniem życiodajnego płynu dla mego autka.
Dwa razy w życiu brakło mi paliwa i za każdym razem po odebraniu od mechanika.
Teraz tankuję, gdy wskazówka dojdzie do zera.

Tak więc zapytam - czy zdarzyło wam się, że u waszego mechanika podpierniczyli wam paliwo lub mieliście takie podejrzenia?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online