Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.10.2014, 09:52   #11
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To jak TV nie wspiera funkcji Smart to nic straconego dokupujesz Raspberry Pi -> koszt 130 zł i robisz sobie MediaCENTER, masz to samo co w przypadku TV z funkcją SMART + wiele wiele więcej

EDIT

Sprawdziłem co obsługuje twój Samsung BD-H8900:
Wspiera Samsung Link (dawne AllSahre) czyli inaczej DLNA, podłączenie do kompa nie do końca ci da takie kopiowanie na dysk jak oczekujesz, jak podłączysz pod router będzie działać po DLNA <- czyli patrz mój post wyżej i nie trzeba ci Raspberry Pi

Jak podłączysz pod kompa, to też ci streaming powinien działać, ale bez serwera DLNA nic nie zdziałasz
Tylko w instrukcji pisze, że Samsung Link wspiera tylko urządzenia firmy Samsung jak laptop, komórkę, smarfon, jeśli ma się urządzenie innych producentów to mogą nie działać prawidłowo należy podłączyć pod USB, czyli jak mam teraz, stąd odpuściłem ten sposób połączenia, ale może tak celowo napisali, aby kupować ich produkty.

internet mam z dialogu/Netii max 100 dynamicznie przydzielany IP, dali mi taki modem/ruter na światłowodzie corecess 3942-ES działa w trybie bridge, z tyłu ma 4 gniazda sieciowe, ale z tego, co czytałem te gniazda są zablokowane a jedno jest przystosowane do TV kablowego.

To napisz, co mam dokupić pewno ruter tylko, jaki model.
a może jak mam 2 karty sieciowe a komputer mam i tak włączony non stop to czy można je użyć, jako ruter coś o tym czytałem tylko, jako laik nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

Mam taką płytę główną jak na załączonym obrazku ma 2 karty sieciowe i wi-fi
w instrukcji obslugi odtwarzacza są schematy jak to podłączć i link do strony z poradnikami konfiguracji na stronie samsunga, albo źle myślę ale wszystko co będę oglądąl będzie przechodzić przez serwery samsunga http://content.samsung.com/pl/conten...ngLinkIntro.do
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-line.jpg   -polaczenia.jpg  

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 12.10.2014 o godz. 10:39
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post