Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2014, 07:48   #35
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
ja mam właśnie w teście połączenia w utorrent port jest zamknięty wciąż możesz pobierać, moje łącze tak jest pokazane na stronie dvdseed DYNAMIC-78-8-227-194.SSP.DIALOG.NET.PL po każdym restarcie sieci jest inne IP.

to mi napisali z netii:
W odpowiedzi na Pana wiadomość uprzejmie informuję, że modem Corecess, z którego Pan korzysta, nie blokuje portów, jest on w trybie bridge. Proszę o informację, czy za modemem ma Pan jeszcze podłączony dodatkowy router, czy bezpośrednio do modemu jest podłączony tylko komputer. Jeżeli jest dodatkowy router, wtedy przekierowanie portów proszę wykonać na tym urządzeniu w ustawieniach FireWalla. Jeżeli jednak podłączony jest tylko komputer do modemu i ma Pan zainstalowany program antywirusowy z FireWallem, to porty może Pan przekierować lub odblokować w konfiguracji tego programu.
nic to nie dało ja zupełnie wyłączałem i systemowy i w kasperkim fire wall i nic.
nboxie to mi chodziło nie o sieć bo nawet nie używam tylko jakość obrazu z anteny choć i tak po połączeniu z cyfrą spadło bitrate ale obraz z tnv czy programów na żywo na polsacie jest ostry kolorowy z samsunga jest jak by za mgłą mało kontrastowy, szczególnie tylne plany, może wina że mam plazme one mają same z siebie obraz mniej ostry, do samsunga trzeba by kupić leda samsuga i tylko samsung obsłuży opcje BD Wise u mnie ta opcja nie aktywna, a jakość dżwięku to mam lepszą z kompa z karty zintegrowanej z płytą główną, dlatego parę dni później kupiłem pioneera bdp 450 tu już jest o wiele lepiej nawet sama separacja dżwięku 5.1 tu słychać wyraźnie wszystkie kanały w samsungu jakoś wszystko zlane a dwięk jak z mp3, samsung mnie wczoraj załamał dałem za niego 1399 zł i stąd pytanie czy obraz nie jest kompresowany przez sieć, ale tak samo jest i z płyty i dysku.

A czy ten router to nie ten sam i jeszcze taniej czytam czytam i w końcu nie wiem z wyglądu niby to samo http://www.agito.pl/netgear-wndr4500...FYKWtAodvF0AiQ

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 15.10.2014 o godz. 08:30
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post