Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2014, 01:07   #1
wsk90
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 23.10.2014
Posty: 6
wsk90 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Testowanie Plików Przed Nagraniem w Celu Usunięcia Błędów

Niedawno znalazłem to fantastyczne miejsce, poradnik o nagrywaniu już przeczytałem i zmienił moje podejście do kilku spraw.

Zimą potrzebowałem rozwiązać taki problem, używam Nero 6 standardowo od lat, nagrywam głównie na Samsungach tylko raz Miałem LG i oddałem. Jednak problem nie dotyczy sprzętu.

>>>Tutaj całe klu<<<
Po Nagraniu, Nero sprawdza płytę pod katem błędów.
- Za długie nazwy plików
- Jakieś znaki w nazwie, które dla Wina nie były problemem ale po nagraniu nie pozwala odczytać pliku z płyty (z tym jest najwięcej problemu)

Szukałem zimą programu który sprawdzał by takie błędy przed nagraniem płyty, szukałem w najpopularniejszych programach i żaden nie miał takiej opcji. Sumując szukałem i czytałem razem ok 2 tygodnie po 10h na dobę.

Dziwi mnie też ze nie ma takiego narzędzia, które oszczędzało by czas i płyty, ostatnio musiałem wywalić płytę bo w 1 GB audiobook okazał się mieć pl Ę Ą w złym formacie, NERO pokazało mi listę błędów które poprawiłem i jeszcze raz nagrałem płytę która juz normalnie wszystko odczytywała.

Proszę napiszcie czy znacie jakiś program który weryfikował pliki przed nagraniem na płytę DVD/CD pod kątem takich błędów.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
wsk90 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online