Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.10.2014, 16:49   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No właśnie Any.Do pozwala na zapisanie tego, co się chce zrobić. Pozostałe apki też nie do końca się sprawdzą, choć Evernote może się okazać przydatny.

Idealna dla mnie aplikacja miałaby mi pozwolić na zapisywanie co i kiedy zrobiłem, ale z listą predefiniowanych czynności, która znacznie upraszczałaby sprawę.

Na przykładzie właściciela auta-paranoika mogłoby to wyglądać tak: danego dnia podchodzę do auta, sprawdzam ciśnienie w kołach, stwierdzam że jest ok. Uruchamiam apkę, z listy czynności wybieram ciśnienie kół i już. Zanotowane, że sprawdziłem. Przed jazdą sprawdziłem jeszcze płyn do szyb, dolałem litr. No i lista zadań -> płyn do szyb, komentarz "dodano 1l" lub jeszcze lepiej parametr "+1"

Taką sobie wymarzyłem
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post