Dyskusja: GlassMasterDisc
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2014, 17:32   #11
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Od tego są dane kontaktowe, żeby z nich korzystać i pytać.

Co do overburningu to dlaczego? Skoro nośnik jest trwały to w czym to wadzi? Sam nigdy nie używałem, więc nie wiem jak reagują na to różne napędy, ale jeśli wszystkie dają radę podążać za ścieżką (jedyne problemy jakie mi przychodzą do głowy) to czemu nie?
Oczywiście -kto pyta nie błądzi -teraz mamy pewność że te około 5GB równa się 4,37GB

Co do overburning na DVD jest on dużo bardziej niestabilny\nieprzewidywalny\często kończący się niepowodzeniem\końcowy zapis często zawiera błędy aż do nieba\przyrost pojemności też nie jest jakiś wielki\
Jeszcze zrozumiałbym jakby to tłoczyli ale przy zapisie laserem nigdy bym na taki zapis ważnych danych się nie zdecydował-jak dla mnie ryzyko dużo za duże

GlassMasterDisc-2014-11-07_18-24-11.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post