Dyskusja: Grand Theft Auto V
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2014, 23:32   #77
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Ty sobie żartujesz za 48 cali to ja bym wszystko dał a Tobie mało.

Poza tym... Jeśli stać Cię na TV 48' i dwa monitory po 27' to... gratuluję pracy i obfitej zapewne wypłaty
DarkSlide97 apetyt rośnie w miarę jedzenia

Co do TV, on ma już kilka lat, wprawdzie to SmartTV ale jeden z pierwszych modeli -> seria 5 -> a teraz już jest seria 8

Co do monitorów - nie stać mię na 2 x 27 edycja do zastosowań profesjonalnych... po prostu takie monitory mam służbowe w miejscu pracy. Tak jak jeden dostaje komórkę służbową, drugi samochód służbowy bo jest marketingowcem tak drugi dostaje monitory bo zajmuje się modelingiem 3D. Jak ty zostaniesz np. spawaczem to dostaniesz maskę spawalniczą elektryczną. Każdy dostaje takie narzędzia pracy, jakie są mu niezbędne w pracy od cała filozofia.

Po za tym, posiadanie w domu dwóch monitorów nie jest luksusem, to wydatek bagatela 2 000 zł i masz dwa monitory DEL na IPSV -> nie professional ale wystarczą... a w domu mam jak już pisałem 24 cale były dwie sztuki, teraz jest jedna...

Co do pensji bywają lata gorsze, bywają lepsze - jak bywały gorsze to kupowało się na raty, jak bywały lepsze to za gotówkę. Pójdziesz do pracy - to zobaczysz jak to jest i jakie są realia. Myślisz, że jak robisz w biurze to zarabia się nie wiadomo jakie kokosy - czasem na produkcji zarabiają więcej (z nadgodzinami)... znam osoby co na produkcji mają więcej ode mnie... i nie studiowali - ledwo technikum skończyli - owszem, są tacy co mają najniższą krajową, nie twierdze, że nie...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 07.11.2014 o godz. 23:37
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post