Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.11.2014, 16:26   #39
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mdfire Podgląd Wiadomości
Jutro (7/11/2014) ma do naszych kin wejść nowy film Christophera Nolana: Interstellar. Pierwsze recenzje są bardzo pozytywne (m.in. ocena 9,4 na IMDb), obsada niezła, więc zapowiada się kawał dobrego kina S-F.
Polski zwiastun np. tutaj
Byłem, widziałem, kawał dobrego kina SF.

Trochę dłużyzn momentami, ale to buduje nastrój.

Bliżej końca akcja rusza z kopyta, co chwila na przemian pokazane to co się dzieje w kosmosie i na ziemi. Pod koniec mocne fantazjowanie z czarną dziurą, ale przecież nikt tak naprawdę nie wie co to jest, no i wybrnięcie na happy end, ale fajnie się ogląda. Zostawiona furtka na zrobienie drugiej części, od razu widać, że jak powstanie, to szmira dla kasy.

Warto obejrzeć, może nawet 3D, ale ja za bardzo nie trawię, więc na wszelki wypadek poszedłem na 2D.

W filmie jest mowa o 5D
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post