Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2003, 19:33   #1
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Exclamation Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

Ostatnimi czasy kilka rzeczy zmieniło się na Forum.

Każdy chyba zauważył, że coraz częściej spotykamy się z topic'ami, wypowiedziami, komentarzami, które pozbawione są wartościowej treści, wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą w rozwiązaniu danego problemu, które zawierają w sobie niepotrzebne dodatki typu "wulgaryzmy".

Najwyższy czas na kolejne zmiany.

Po pierwsze: czy jesteście w stanie udzielać wypowiedzi bez używania przekleństw ? Na 100 % tak, więc po co wstukiwać te kilka literek więcej, a jak już ktoś musi, może użyć innego słowa, wyrażenia, które także w wystarczającym stopniu podkreśli konkretną myśl.

Dlatego też od tej pory, każdy post, w którym będzie występował wulgaryzm, będzie usuwany. Nie będzie już poprawiany "gwiazdkami".

Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. I w tym momencie tracimy nasz czas, nasze pieniądze (modemowcy) i jednocześnie tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.
Przemyślcie, proszę, tą kwestię i sami powiedzcie, czyż tak nie jest ??

Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.
Topic'i, których treść będzie zawierała wulgarną wymianę zdań, będą usuwane ze skutkiem natychmiastowym, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Po czwarte: pragnę przypomnieć, iż w prawdzie jest to dział Off Topic, ale nie róbmy z niego "takiego czegoś", jak niedawno rozreklamowane/"rozspamowane" forum "na każdy temat".


To byłoby wszystko, co w tej chwili miałem do zakomunikowania.

Wszelkie komentarze dotyczące stricte powyższego tekstu są mile widziane a nawet wskazane.


Pozdrawiam. TOMMYx
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online