Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2003, 19:46   #2
darsoon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: warszawa
Posty: 123
darsoon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

[QUOTE]TOMMYx napisa***322;(a)

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. (...)


Już jakiś czas temu mialem ochotę o tym napisac ale bałem sie "zlinczowania". Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu zwrócił na to uwagę.
Mam mało postów na liczniku ale nie oznacza to, że rzadko bywam na forum. Zabieram głos poprostu tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia.
Nie chcę jednocześnie urazić tych którzy maja dużo postów bo fakt faktem że rzeczywiście często pomagają innym z tym, że czasami dyskusja schodzi na tory "trochę" odbiegające od tematu i faktycznie utrudnia to czytanie.

Pozdrawiam
__________________
.::darsoon::.
Athlon 2500+ Barton | Thermaltake Silent Boost | Abit NF7-S v2.0 | 512 MB DDR RAM Kingstone | Albatron GeForce4Ti4200 Turbo | Zalman ZM80C-HP | HDD 80GB Barracuda IV
darsoon jest offline