Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.11.2014, 21:11   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kamera skonfigurowana

Przy okazji zrobiłem mały upgrade informacji na temat oprogramowania do obsługi monitoringu. Widać, że rynek naprawdę dynamicznie się rozwija.

Za jednym zamachem potestowałem megaprofesjonalną kamerkę z Biedry, którą kupiłem z rozpędu, żądny uzupełnienia obrazu Od razu założyłem, że do profesjonalnych zakładowych kamer nawet nie będzie się umywać, ale szczerze mówiąc - jestem pozytywnie zaskoczony. Oczywiście w czasie zmierzchu, kiedy tamte jeszcze pokazywały świetny obraz, ta we fragmentach nieoświetlonych zaczęła się powoli poddawać. Kiedy tamte spokojnie włączyły sobie doświetlenie IR, ta nie miała czego włączyć Ale ponieważ obejmuje dość dobrze oświetloną przestrzeń, nadaje się na kamerę, która ma oszczędzić stróżowi częstych spacerów na drugą stronę zakładu. Więcej za stówę bym się nie spodziewał. A może wespół z oprogramowaniem nawet włączyć sygnał dźwiękowy w kompie (czytaj - alarm) kiedy wykryje ruch w całości lub wybranej części (dobre, jeśli obszar działania obejmuje np. ulicę) kadru.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post