Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.11.2014, 22:29   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Kamera skonfigurowana

Przy okazji zrobiłem mały upgrade informacji na temat oprogramowania do obsługi monitoringu. Widać, że rynek naprawdę dynamicznie się rozwija.

Za jednym zamachem potestowałem megaprofesjonalną kamerkę z Biedry, którą kupiłem z rozpędu, żądny uzupełnienia obrazu Od razu założyłem, że do profesjonalnych zakładowych kamer nawet nie będzie się umywać, ale szczerze mówiąc - jestem pozytywnie zaskoczony. Oczywiście w czasie zmierzchu, kiedy tamte jeszcze pokazywały świetny obraz, ta we fragmentach nieoświetlonych zaczęła się powoli poddawać. Kiedy tamte spokojnie włączyły sobie doświetlenie IR, ta nie miała czego włączyć Ale ponieważ obejmuje dość dobrze oświetloną przestrzeń, nadaje się na kamerę, która ma oszczędzić stróżowi częstych spacerów na drugą stronę zakładu. Więcej za stówę bym się nie spodziewał. A może wespół z oprogramowaniem nawet włączyć sygnał dźwiękowy w kompie (czytaj - alarm) kiedy wykryje ruch w całości lub wybranej części (dobre, jeśli obszar działania obejmuje np. ulicę) kadru.
Ten stróż jak w razie jest z firmy ochroniarskiej to i tak będzie musiał poginać na tą drugą stronę zakłądu bo ci z firm ochroniarskich mają ActiveGuard'a potocznie zwanego pieskiem który rejestruje odbicia punktów - i czasem ich za to rozliczają (w szczególności jak obiekt okradną)
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post