Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2003, 21:38   #13
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...



Nie mam ochoty się z Tobą zgadzać, ale masz rację tyle, że to akurat wynika z netykiety.



Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)

tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.
To są rzeczy oczywiste, ale pisanie o tym w formie groźb wielu z nas zniechęca, bez względu czy lubimy piszącego czy nie.



Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.


Tia, pomyślmy, kto mnie kiedyś zwymyślał w jednym z wątków Po co włączał się do dyskusji skoro chciał mnie zwymyślać?? przecież mógł to zrobić na priv.

ps. Rozumiem ide tego wątku i jako moderator/administrator forum też chciałbym mieć idealną treść na forum, ale tak się niestety NIE da, jak podejmiesz/podejmiecie takie działania to jedynie wprowadzicie atmosfere strachu a nie o to tu chodzi bo wybacz, ale ja nie czytuje tego forum z masochizmu tylko dla rozrywki a nie dla stresu, a jeśli mam się tu stresować to podziękuję i wielu tak zrobi. Nie chodzi o mnie bo jak pewnie zauważyliście to jest mnie mało na forum bo nie mam czasu i nie uważam się za eksperta od wszystkiego, ale jest na forum wiele osób, które dysponują sporą wiedzą i jak one odejdą to to forum zrobi się zwyczajnie nudne i będzie zawierało mało ciekawych treści. Jak forum umrze to spadnie liczba odwiedzin, a co za tym idzie...
__________________
Mój mail
bas jest offline