Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.11.2014, 20:11   #12
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Patrix
Nie chodzi o Flash counter a o Knox Warranty Void

Cytat:
To, że zresetowanie stanu flagi 0x1 jest niemożliwe, wskazuje na zastosowanie eFUSE, czyli chipu w którym obwód może być trwale zmieniony na poziomie krzemu, np. przerwany za pomocą odpowiednio wysokiego napięcia.
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Mialem wadliwa serie baterii w iPhone 5 o czym sam nie wiedzialem. Po gwarancji.

Sami się upomnieli ze zawalili, sami wymienili baterie (i aparat wraz z przyciskiem POWER) i sami odeslali bez placenia.
Bo masz Apple -> pentagram mi napisał ładne pisemko na całą stronę A4
Z którego jasno można wywnioskować, że oni wiedzą, że ja wiem o wadliwym sofcie i wyciąganie baterii raz dziennie z telefonu jest wskazane i nie jest to wcale uciążliwe - a jak im będę zawracał gitarę kolejny raz z tym samym, to każą mi zapłacić za bezpodstawne zawracanie głowy. I Adnotacja, że skoro wiem, że jest wadliwy soft - to ponoć są nieoficjalne metody naprawy (wgranie bootloadera nie oficjalnego oraz softu jest możliwe, ale u mnie za cholerę działać nie chce - na forum androida, ze względu na 0 popularność tego modelu - nie specjalnie jest rozwijany jakikolwiek soft i metody rozwiązania problemu).
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 18.11.2014 o godz. 20:19
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post