Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2003, 21:58   #16
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

Cytat:
bas napisa***322;(a)
Tia, pomyślmy, kto mnie kiedyś zwymyślał w jednym z wątków Po co włączał się do dyskusji skoro chciał mnie zwymyślać?? przecież mógł to zrobić na priv.
Hmm, pomyślmy, to był... TOMMYx ?
Tak, dokładnie, to byłem ja.
A pamiętasz za co ??
To Ci przypomne, mianowicie, za to, że wyśmiałeś, wyzwałeś i kazałeś wynosić się koledze Masterowi z - jak to nazwałeś - Waszego topic'a "wyścigowego".
A ja po prostu wtrąciłem się i napisałem Ci kilka rzeczy, które uważałem za stosowne w tamtym momencie. Ponieważ fakt, że Master jest młodszy od Ciebie nie oznacza, że nie może brac udziału w rozmowie i że Ty masz go równać z błotem.
Dla przypomnienia, po mojej stronie stanęło wtedy kilka osób, między innymi Sid i Tomgoo.

Nie wiem, dlaczego wspominasz co chwila o tym topic'u, przecież to było tak dawno.

Pamiętam, miałem dokładnie dwa spięcia na tym Forum - jedno z nich było z Tobą.
Jednak tylko Ty do tego wracasz, chociaż to było na samym początku mojej obecności na Forum.

Zresztą sam miałeś już tego typu akcje wcześniej - pamiętasz, jak obraziłeś na "cały świat" kiedy to nie znalazłeś się na liście osób, które otrzymały darmowe czapeczki CDRinfo ?
A pamiętasz, jak kolejny raz obraziłeś się na "cały świat" za to, że nikt Ci nie chciał zmienić napisu nad avatarkiem na "MAJSTER Zlotowy" ?


To by było na tyle.
Myslę, że nie powinieneś więcej wracać do dawnych czasów.
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online