Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2003, 22:08   #17
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

ps - ja osobiscie bede tez wywalal posty zawierajace bzdurne informacje
Przepraszam Cię Sid - a kto będzie oceniał, że one są bzdurne Ty?
A Ty wiesz wszystko na każdy temat?
A Twoje posty zawsze nie są bzdurne?

Ale jaja - teraz to dopiero poprzedni moderatorzy mają ubaw po pachy - ci co na nich psioczyli i klęli teraz wprowadzają terror. Tak, tak - panowie - rządy silnej ręki. Silnoręki

Ludzie - opamiętajcie się - forum to nie jest więzienie.
Zagląda tu mnóstwo ludzi - każdy może mieć własne zdanie - a nie zdanie jedynie zgodne z obowiązującym regulaminem, zdaniem adminów i moderatorów.
A może "... wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych..." :chytry:
A jak ludzie mają swoje zdanie i dyskutują to norlmalne jest, że dyskusja może zboczyć z początkowego tematu. Nikt z Was nigdy nie przegadał całej nocy na róże tematy z kumplami, znajomymi - przy browarach?
I co - rozmawialiście wtedy tylko o pogodzie? Albo o nagrywarkach i najnowszych biosach?
Poza tym ograniczanie Oftopica to poniekąd zamach na wolność - działy tematyczne, to działy tematyczne - ale to w końcu jest OT

A co do wulgaryzmów - każdy język je posiada - to jest historycznie uwarunkowane - a język wiecznie jest żywy
Kwestia konotacji wypowiedzi - jakbym teraz powiedział "co się z Wami dzieje?" miałoby to zupełnie inne znaczenie, niż (i tu pomimo ostrzeżenia TOMMYxa napiszę) jakbym powiedział "popie**** Was?"

Ja osobiście do nikogo z tego forum nie żywię urazy, nie mam ustawionych żadnych ignorów, itp...

A do Ciebie brzuszki - mam jeden wolny klęcznik - reflektujesz? Jeśli tak pisz na... priv.

PS. Wszelkie banany przyjmę z pokorą właściwą mojemu światopoglądowi.
PS2. Jakby ktoś miał do opchnięcia dyby - chętnie kupię
Może tez kiedyś będę moderatorem :chytry:
__________________
Pozdrawiam Pedros

Ostatnio zmieniany przez Pedros : 27.03.2003 o godz. 22:15
Pedros jest offline