Dyskusja: Lenovo Yoga 2
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2014, 20:26   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Za cholerę nie mogę na tej Yodze uruchomić aplikacji mobilnej mBanku. Instaluje się OK, ale w momencie startu od razu wyrzuca komunikat "przepraszamy, ale aplikacja została zamknięta". Testowałem hardware tego tableta i wszystko niby OK, inne aplikacje starują bez problemu, tylko ta na której trochę mi zależy nie chce. Ciekawi mnie czy to problem procka, czy cholerę wie czego.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post