Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2014, 20:04   #18
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja tam szybko zaadaptowałem tablecik.

Przy śniadanku przeglądam sobie neta przy stole, newsy, poczta, te sprawy, w robocie odpalam muzę na słuchawkach, wiem, są mniejsze, ale mam pod ręką, a nie przeszkadza, w samochodzie czasem ładuję w uchwyt i odpalam nawigację z info o korkach, czy jakiegoś yanosika. Gierki rzadko, głównie net, łatwiej wziąć go do stołu, łóżka, niż notebooka. No i często zdarza mi się zarządzać stacjonarnymi kompami teamviewerem na tablecie.

A smartfony mają dla mnie do tego wszystkiego za małe ekrany...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post