Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 00:56   #45
bas
MAJSTER zlotowy

Data rejestracji: 16.05.2002
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

Cytat:
TOMMYx napisał(a)
Hmm, pomyślmy, to był... TOMMYx ?
Tak, dokładnie, to byłem ja.
A pamiętasz za co ??
To Ci przypomne, mianowicie, za to, że wyśmiałeś, wyzwałeś i kazałeś wynosić się koledze Masterowi z - jak to nazwałeś - Waszego topic'a "wyścigowego".
1. Zrobiłem to żartem.
2. Broniłem się gdyż on nas zaatakował.
Cytat:
TOMMYx napisał(a)
A ja po prostu wtrąciłem się i napisałem Ci kilka rzeczy, które uważałem za stosowne w tamtym momencie.
Jeśli to co napisałeś uważasz za stosowne to napewno NIE POWIENIENEŚ BYĆ MODERATOREM!!!
Cytat:
TOMMYx napisał(a)
Ponieważ fakt, że Master jest młodszy od Ciebie nie oznacza, że nie może brac udziału w rozmowie i że Ty masz go równać z błotem.
1. On zaczął.
2. Wszystko co napisałem miało mieć wydźwięk żartu.
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

Dla przypomnienia, po mojej stronie stanęło wtedy kilka osób, między innymi Sid i Tomgoo.
A po mojej to nikt? A co to ma do rzeczy? Myślisz, że jak będziesz chciał skoczyć z okna to oni skoczą z Tobą?
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

Nie wiem, dlaczego wspominasz co chwila o tym topic'u, przecież to było tak dawno.
...I tak bardzo niewygodnie dla Ciebie...
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

Pamiętam, miałem dokładnie dwa spięcia na tym Forum - jedno z nich było z Tobą.
Jednak tylko Ty do tego wracasz, chociaż to było na samym początku mojej obecności na Forum.
Owszem, gdyż uważam, iż osoba, której wypowiedzi prezentują taki poziom intelektualny jak Twoje w tym słynnym wyścigu NIE POWINNA ZOSTAĆ MODERATOREM I MAM NADZIEJĘ, ŻE ZOSTANIE TO NAPRAWIONE.
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

Zresztą sam miałeś już tego typu akcje wcześniej - pamiętasz, jak obraziłeś na "cały świat" kiedy to nie znalazłeś się na liście osób, które otrzymały darmowe czapeczki CDRinfo ?
1. A pamiętasz, że zrobiłem to:
a. żartem.
b. dla zasady-chodzilo o kryteria przydziału.

2. Nawet jeden z forumowiczów proponował, że mi odda swoją czapeczkę
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

A pamiętasz, jak kolejny raz obraziłeś się na "cały świat" za to, że nikt Ci nie chciał zmienić napisu nad avatarkiem na "MAJSTER Zlotowy" ?
Tego to ja nie pamiętam, ale skoro tak twierdzisz to najwyraźniej powinieneś nauczyć się czytać moje wypowiedzi ze zrozumieniem.
Cytat:
TOMMYx napisał(a)

To by było na tyle.
Myslę, że nie powinieneś więcej wracać do dawnych czasów.
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.
Nie jestem, nie byłem i hmmm doskonały, ale z całą pewnością nie traktuję siebie jako autorytetu moralnego i etycznego, żeby mieć czelność ubiegać się o stanowisko moderatora, czyli osoby o nieposzlakowanej opinii wśród forumowiczów.