Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 01:14   #49
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Nagle? To proste tutaj sa zmiany potrzebne wiec o co chodzi?
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara, wykorzystujecie tylko to ze TOMMYx jest nowym moderatorem i to wszystko. Nie jestem zadnyum obronca, gdybys zauwazyl to ja sie staram nie czepiac ludzi, jak ktos sie czepia mnie to odplacam tym samym.


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.



Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?
1. zmiany tak ale nie takie bo to droga do nikąd

2.możliwe że byś się zdziwil bo Monter nie banowal na lewo i prawo /TOMMYx też jak do tej chwili tego nie robi/ a komentarze by były i to podobne do tych co tu są / nie chodzi o osobe ktora to wprowadza tylko co chce wprowadzić,
nie traktujmy tego jako ataku na osobę, tylko na jej pomysł który jak musiałeś zauważyć dała pod osąd forumowiczom a to jest kolosalna różnica

3.fakt ZAWSZE CHCIAŁEM BYĆ modem na offtopic bo to fajny dział burdel totalny by był powiadam Wam 8) i dlatego na pewno jestem zazdrosny i nie sypiam po nocach ze ktoś inny został moderatorem a nie najlepszy mozliwy o boskiej prezencji i autortecie ( ze nie wspomnę o inteligencji )cana 8)
4. zależy jak na to patrzeć / kryteria zaliczania słów do wulgaryzmow nie zostały określone /

narka
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline