Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 05:35   #57
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wyspalem sie, odpoczalem i co widze? ze przez to ze forum chodzilo wczoraj koszmarnie wolno i nie chcialo mi sie czekac na zaladowanie strony i nie odpowiedzialem masterowi na jego post na samym poczatku topica zrobil sie burdelik i na moja glowe troche polecialo



co to sa bzdury?

juz tlumacze
bzdura to jset to jak ktos pisze ze do zwolnienia pracy ngrywarki (NAGRYWANIA) sluzy program CD bremse...

i takich tekstow wiecej puszczac nie bede
nie znam sie na wszstkim - dlatego nie wypowiadam sie w postach jaki kupic monitor, karte graf (bo moge polecic tylko to co mam - lub przed tym przestrzec), nie ma mnie na dvd forum, nie udzielam sie w sprawach zwiazanych z p2p (z wyjatkiem podstaw eDOnkeya) - i tak dalej - staralem sie zawsze podawac informacje sprawdzone i pelne - czy zauwazyles gdzies moj blad? jesli tak to czemu go nie wskazales i nie poprawiles? zalezy mi na wytykaniu moich bledow - bo sam sie ucze



a wy sie kloccie dalej - bo to troche nie moja sprawa

master i tommyx z jednej - reszta z drugiej, maps w oblokach (jak na boga przystalo), ja sie smieje i ide na zajecia - mam naprawde waznejsze rzeczy na glowie niz czytanie docinkow (ktore w tym poscie wybitnie mi sie nei naleza) - a wczoraj musialem isc spac jak czlowiek ktory 4 dni zasuwal na najwyzszych obrotach (zakladam ze Bas wie o czym mowie)

yahol - nie mam zamiaru znikac z forum tylko dlatego ze nei podoba ci sie moja twarz - nawet wiecej - patrzac i czytajac twoje 'gowna zawiniete w sreberka' pod moim adresem nawet sie z tego ciesze - zawsze to jedna obraza mniej, choc z drugiej strony - forum bez ciebie wygladalo by troche inaczej

ps. wczoraj od godziny 21.40 nie robilem tu nic - wiec prosze mnie nie mieszac do spraw ktore mialy miejsce PO tym czasie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 28.03.2003 o godz. 05:52
-Sid-The-Rat=> jest offline