Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2014, 10:31   #1128
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Pisząc inwestycja nie miałem na myśli, że nam się ta kasa zwróci - bo się*nie zwróci. Po prostu kupując sprzęt na kilka lat - a do takich należy m. in. TV warto kupić*coś co zwróci nam się w użytkowaniu - super obraz, funkcje - np. podpięcie zewnętrznego magazynu danych, obsługa DLNA czy Mircasta - przychodzi rodzinka a ty chciałbyś pokazać zdjęcia z imprezy, fajnie to zrobić za pomocą TV.

LCD to nie te LCD sprzed 5-6 lat. Mają*swoje mankamenty, ale dzisiaj opłacają*się*najlepiej - cena/możliwości/jakość obrazu.

Kupując plazmę*za rok obudzisz się*z TV, który kompletnie nie ma już*wsparcia od strony FW.

Kupując plazmę to tak jak byś kupił smartfona na symbianie.


Za swój 32" LCD dałem ok 1600zł i wiem, że lepiej było dołożyć niż kupić coś*słabszego.
Teraz mogę sobie np. z komputera czy smartfonu przerzucić oglądany filmik z YT na TV.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post