Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2014, 12:55   #1138
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
andy twoja argumentacja zeby nie kupowac plazmy jest hmm slaba
Rozumiem ze moze ci sie obraz podobac bardziej z LCD, looz, kwestia gustu. Ale to ze technologia sie konczy i moze nie byc np wsparcia w updejtach to mozna powiedziec przy TV kompletnie bez znaczenia. Ile to modeli na swiecie wyszlo tv a ile mozna policzyc takich ktore rzeczywiscie dzieki updejtowi softu zmienily jakos wielce swoja funkcjonoalnosc lub usunal ten firmware powazna wade ? Chyba moze sjakies pojedyncze modele...

Sam mam Plazme Panasonica G30 prawie 3 lat i jakby mi teraz padl to ponownie szukal bym plazm bo jestem mega zadowolony z niej. I co mnie obchodzi ze technologia sie konczy, jak padnie na gwarancji to najwyzej oddadza $ jak nie beda w stanie naprawic...I wtedy pomysli sie nad jakims porzadnym LCD, ale za 1500zl to raczej porzadnego LCD nie kupimy wiec tutaj wybor jest prosty.
Smart w TV tez olewam, sam mam kilka funkcji internetowych ale w ogole z tego nie korzystam, zona tylko czasami tvn player. Takze na to tez bym w ogole nie patrzyl...

I mam nadzieje ze moja plazma pociagnie az do czasu gdy OLEDy beda w zjadliwych cenach Ewentualnie jakis FULL LED moglby byc ; Wlasnie, ktos sie orientuje czy wypuszczaja jeszcze jakies FULL LEDy czy tylko EDGE sa ? I rozumiem ze przyszly rok bedzie ostatnim gwizdkiem na kupienie Plazmy ? Nie bedzie juz zadnego czolowego producenta ktory bedzie je produkowal ?
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post