Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2014, 16:01   #1143
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Cobros Podgląd Wiadomości
Pierwszy@ Co do tych plazm LG to jak one stoją z awaryjnością ? Powiem szczerze że do LG jakoś dużego zaufania nie mam . Kojarzy mi się ten producent z czymś pokroju Manty , czyli nie najlepiej . A ostatnio czytałem wypowiedź jednego użytkownika pewnego forum , który kupił monitor LG polecony właśnie na tymże forum , i w ciągu tygodnia oddał tenże monitor 3 razy do wymiany z powodu "bad pikseli " i każda kolejna sztuka miała to samo . Ja wiem że monitory i tv to dwa różne światy ,ale jednak takie przypadki niepokoją i nie nastrajają dobrze do producenta .

Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie awaryjności, bo nie pracuje w serwisie, nie zbieram takich danych. Jestem użytkownikiem plazmy lg od 2008r i jak na razie (odpukać) bez awarii. Znajomy ma plazmę panasa kupioną w tym samym roku i też bez przygód... ogólnie wśród wszystkich producentów zdarzają się usterki - wyjątków nie ma.


Na forum hdtv.com.pl można poczytać o przygodach z serwisami (w okresie gwarancyjnym) różnych producentów i z tego co czytałem lg wypada pozytywnie, tzn. szybka reakcja, naprawa/wymiana, klient zadowolony.

Poza tym tv lg produkowane/składane są w Polsce więc serwis na pewno działa sprawnie.


edit: problem bad pikseli plazm nie dotyczy.
__________________

Ostatnio zmieniany przez Pierwszy : 29.11.2014 o godz. 16:07
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post