Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 08:39   #59
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
@BD:
Tak zaliczam siebie do tych najbardziej niezadowolonych.
Jak dotychczas, nie wykłócałem się na forum, przynajmniej nic o tym nie wiem.
Nie odzywałem się ani słowem, gdy Tommyx został modem.
Chociaż czytając uzasadnienie SoBala, pomyślałem: Odbiło im kompletnie, wpuścić lisa do kurnika, zrobi porządek z kurami.
@Tommyx:
Twój post o nowych zasadach na forum, odbieram jako ultimatum i jest on dla mnie nie do przyjęcia.
Skasowanie zaś mojego postu, jest po prostu samowola i chamstwem!
Użyte tam wyrażenia, które ty odbierasz jako wulgaryzmy, maja swoje uzasadnienie w tekście i ich użycie jest zasadne. (odwołam się tu do twórczości Joyca i Millera, choć z cala pewnością do takiej literatury jeszcze nie dorosłeś) Liczy się sens wypowiedzi i jej ekspresja, pojedyncze słowo, nawet wulgarne, nalezy rozpatrywać w kontekście całego tekstu.
W moim poście była zawarta krytyka twojego postępowania i skasowanie go odbieram jako cenzure ***8211;tak, cenzure .
Napisałem tam: zapomniał wół jak cielęciem był? Zapomniał!
Źdźbło w oku bliźniego znajdziesz, a belki w swoim nie?
Z takim dyktatorskim podejściem, daleko nie zajedziesz.
@Sid:
Nie podoba mi się i nie lubię twojej postawy, tu na forum.
Twojego zadęcia i bufonady. Twoich buńczucznych zapowiedzi, jak to zrobisz i jak to jest wspaniale.
I żadnego realnego działania.
Twoje zapędy, aby oceniać, czy dany post jest bzdurny, czy nie ***8211; to czysty Kafka, na jakiej podstawie? Z jakiej racji dajesz sobie takie prawo? Co cie do tego upoważnia?
Dla jednych ***8222;bzdura***8221;, może być bzdura, dla innych próbą wypowiedzi, a może prowokacja. Nie tobie to oceniać.
Nie wiem jaki jesteś e realu, ale na forum, niektóre twoje wypowiedzi brzmią, dla mnie, wręcz groteskowo.
Nie dam ci tej satysfakcji i jeszcze jakiś czas zostanę na forum, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Będziemy wiec musieli się tolerować przez ten czas.

Tak napisałem do Majoneza, e-maila z protestem przeciw działaniu Tommyx`a i oczekuje na reakcje. Do Majoneza właśnie, bo odbieram go jako osobę najbardziej kompetentna w działaniach moderatorów na forum i z największym doświadczeniem.