Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 09:00   #60
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak a propos, byl tu podobny w tresciach topic w ktorym byly wypowiedzi "nie po linii" gdzie byly glosy niezadowolenia i rozne opinie na temat Tommyx jako moderatora. Zostal on sprytnie wyciety przy okazji przenosin portalu i dwudniowej przerwy w dzialaniu forum. Wiec ja sie pytam, po diabla jest teraz ten i to zalozony przez wlasnie Tommyx'a? Odechciewa mi sie pisania jak widze zapedy cenzorskie moralizatorow, ktorzy sami o malo co nie zostali zbanowani za podobne ekscesy, linkow nie podam bo na prozno ich szukac w wyszukiwarce - zostaly wyciete. Ale co tam, jak to mowia nie moja piaskownica i nie moje zabawki. Idea zrobienia z tego forum przedszkola czy szkolki niedzielnej dla grzecznych dzieci jest po prostu chora a potem nikt nie wie dlaczego zle sie dzieje na forum. Moge teraz spokojnie powiedziec cytujac slowa Grzeska Halamy "ja wiedzialem ze tak bedzie...wiedzialem"
Tylko po co ja to wlasciwie pisze...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline