Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2014, 22:40   #74
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
"Wy"? Bede wdzieczny za nienazywanie mnie fanboyem, poniewaz nim nie jestem. Od wielu lat jestem zadowolonym uzytkownikiem i - czego niektorzy nie zrozumieja - poki czegos nie spieprza (a skoro dalej kupuje, zamiast bazowac na wiedzy z internetu, i uzywam bez wad) dalej kupowal bede.

Twoje argumenty sa slabe. Czytnik linii papilarnych znaczaco chroni moja prywatnosc, koprocesor ruchu jest hardwarowym faktem, a 64bitowa architektura... Coz, chyba jeszcze tylko uzytkownicy Windows mysla, ze sluzy ona do obslugi wiekszej niz 4 GB ilosci pamieci. Zwlaszcza, ze jak do tej pory mobilne urzadzenia Apple nie mialy nigdy wiecej niz 2 GB RAM. Chyba. Mialem napisac 1 GB, ale cos na Twitterze czytalem ze iPad Air 2 ma 2 GB. Tylko kogo to obchodzi ile tam jest, skoro wszystko dziala dobrze?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post