Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 10:31   #62
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
@Sid:
Nie podoba mi się i nie lubię twojej postawy, tu na forum.
Twojego zadęcia i bufonady. Twoich buńczucznych zapowiedzi, jak to zrobisz i jak to jest wspaniale.
I żadnego realnego działania.
Twoje zapędy, aby oceniać, czy dany post jest bzdurny, czy nie ***8211; to czysty Kafka, na jakiej podstawie? Z jakiej racji dajesz sobie takie prawo? Co cie do tego upoważnia?
Dla jednych ***8222;bzdura***8221;, może być bzdura, dla innych próbą wypowiedzi, a może prowokacja. Nie tobie to oceniać.
Nie wiem jaki jesteś e realu, ale na forum, niektóre twoje wypowiedzi brzmią, dla mnie, wręcz groteskowo.
Nie dam ci tej satysfakcji i jeszcze jakiś czas zostanę na forum, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Będziemy wiec musieli się tolerować przez ten czas.
to czy mnie lubisz czy nie - twoj problem, powiedz mi tylko gdzie dostrzegasz bufonade? w postach merytorycznych czy mentorskich? bo szczerze wolalbym jej w tych pierwszych unikac
a w postach 'mentorskich' - coz - w twoich jest mnostwo nieczytelnych 'z'aluzji i przytykow pod moim i nie tylko adresem - sa rownie napuszone - pisane z 'jedynej slusznej' perspektywy - obaj robimy zle i tyle

jakie moje zapowiedzi? staram sie dojsc co jest tu nie tak - dostalem zgode na bany - kilka polecialo, mialem byc stanowczy w wycinaniu zaczepnych elementow - tez jestem, postow NIE zamykam - niech temat SAM sie skonczy - prosze mnie nie laczyc w zaden sposob z zamykaniem postow w 'polowie' - to nie moj styl

bzdury - posty w ktorych sa zawarte odpowiedzi na pytania ktore sa w OCZYWISTY SPOSOB bledne - zgodnie w moja najlepsza wiedza i w czystosci intencji uratowania kogos przed skutkami pomylki (wgraniem lewego biosa, uzywania programow nie do tego do czego sluza i tak dalej) usuwam takie posty

bzdury w znaczeniu teksty nie na temat - chyba sam wiesz ze tego nie robie i robic nie bede

to NIE jest miejsce na prowokacje

zostaniesz na forum zeby 'popatrzec' - wlasnie moze w tym jest rzecz - ze patrzysz ale robic to nie bardzo - tak jak bgn - nic mu sie nigdy nie podobalo, ale jak dostal propozycje zrobienia czegos po swojemu to powiedzial ze dobrze mu krytykowac i niech tak zostanie - moze ty bedziesz inny? czy tez pozostaniesz kontestatorem?

w realu jestem jaki jestem - raczej podobny - obysmy na siebie nie wpadli w realu bo to nie byla by przyjemna rozmowa

Cytat:

Tak napisałem do Majoneza, e-maila z protestem przeciw działaniu Tommyx`a i oczekuje na reakcje. Do Majoneza właśnie, bo odbieram go jako osobę najbardziej kompetentna w działaniach moderatorów na forum i z największym doświadczeniem.
smiesznie bedzie jak dostaniesz odpowiedz, oj smiesznie bedzie - bo mam wrazenie ze wiem co w niej bedzie... powiedzmy ze z majo zgadzamy sie w niejednej kwestii dotyczacej forum, bardzo niejednej

majo twierdzi ze nie dostal maila od ciebie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 28.03.2003 o godz. 10:46
-Sid-The-Rat=> jest offline