Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 11:40   #64
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.
Pogódź się z tym, że nie każdy myśli tak jak Ty. Poza tym moderatorem nie zostaje się z łapanki - trzeba zgłosić akces.
Nie będę się tu rozwodził nad predyspodycjami takiej osoby, ale ja rozumiem, że moderator to odpowiedzialność, a nie przyjemność ciachania postów.
Możesz mnie nie lubić, Sid może mnie nie lubić (spuchnie mu ponad miarę ignor ), TOMMYx może mnie nie lubić, Thanatos może mnie nie lubić, VLuka też, administracja też - i co ? To znaczy, że nigdy nie mam racji i piszę "bzdury"?

Nie pochlebiaj sobie (i nam) że forum zaraz padnie (albo je ktoś zamknie) jak nie będzie moderowane - Ty tego nie pamiętasz (i to nie jest przytyk, tylko informacja bo pamiętam jak się na tym forum zalogowałeś) ale ja pamiętam czasy, kiedy nawet rejestrować się nie było trzeba i było OK.
Pytanie dlaczego? Dlaczego teraz jest inaczej - gorzej?
Co się stało? Kto powinien coś zmienić? Poprawić?
Jak sobie na te pytania odpowiemy (odpowiecie) to i moderatorzy nie będą potrzebni, czyba że do działań technicznych
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline