Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 13:24   #67
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Pamietasz Sid moje pytanie:
Quis custodiet ipsos custodes?
Jak sie okazuje wcale nie retoryczne, a skutki widzisz wlasnie dzisiaj!
widze... bardzo dobrze widze... i musze przyznac ze nie podoba mi sie to

tak jak niepodobaja mi sie tak scisle upakowane przepisy - do wszystkiego trzeba z glowa - choc paru rzeczy nie lubie - wulgow wkladanych jako przecinki na przyklad

wizja pedrosa z brakiem modingu tresci jest sluszna i bardzo mi sie podoba - tylko jest jedno ale - gdyby nie bat nad glowa to cracki latalyby tu na lewo i prawo - bo jakos wiara nie potrafi zrozumiec ze to miejsce jest nie od tego... a potem zaczely by sie problemy ze znalezieniem providera ktory taki 'smierdzacy' interes wstawi sobie na glowe - juz dwa serwisy 'tematyczne' ktore znalem mialy taki epizod i teraz siedza na lycosie czy innych darmowych hostach - bo zaden krajowy nie chcial sobie brac tego na leb - a serwisy byly male (bo prywatne)

moj ignor zawiera tylko jeden wpis i nie sadze zeby sie znalazl drugi taki pacjent ktory na miejsce tam zasluzy

pedros - znowu malo konkretow, bardzo malo konkretow - napisz cos jasno - mam/nie mam predyspozycji i dlaczego tak uwazasz, co ma sie zmienic - w punktach najlepiej - no i naturalnei przyloz do tego reke - bo tak jak yahol staniesz sobie z boku, z piwkiem w reku i bedziesz zgredzil - to zle! to niedobrze! tamto bylo lepiej!!! i tak dalej - mozesz sie zdobyc na cos takiego?

ps. do ciebie mam stosunek neutralny

ps2. odczep sie od bzdur - chyba juz dostatecznie jasno wyjasnilem o co mi chodzilo - stanowczo zbyt jasno zeby nie zrozumial tego normalny czlowiek

ps3. yahol - jak zwykle nie odpowiedziales na pytania...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline