Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2014, 13:49   #80
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,418
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie PX-716A w liczbie sztuk 2 poszedł na śmietnik jedna sztuka rok, druga dwa lata temu ponad. PX-716SA rok temu kupiony jako nówka z Allegro, wersja BOX, komplet, ładnie, pięknie iii?...nagrał 3 płyty DVD i 2 CD, później go nie używałem przez 3 miesiące i padł (błąd kalibracji mocy, niezależnie od typu i firmy nośnika), odesłałem do tego samego Pana, od którego go kupiłem, mówi, że wymieniał w nim wszystko po kolei i nie wie czemu nie działa nadal (500 PLN poszło się kochać).
Kupiłem drugiego PX-716SA no i rewelacyjnie palił DVD, za to CD w ogóle, raz nie widział, raz błąd zapisu, innym razem znany text o błędzie kalibracji mocy.
Teraz mam dwie sztuki kupione stosunkowo niedawno.
716A biały, przerobiony przez tego samego Pana na SATA (pali wszystko i na wszystkim) oraz a aukcji za 99 PLN 716A czarny (na pierwszy rzut oka widać, że było w nim majstrowane), wrzucony w obudowę USB (nie Plextorowską) i też wsio pali.
No i oczywiście na półce leży ten, który pali tylko DVD.
U mnie palarki nie mają na prawdę łatwego żywotu, dlatego potrzebuję dobry sprzęt, bo materiał autorski idzie do ludzi i wszystko musi działać, na przeróżnych stacjonarkach odpalać się bez zająknięcia i o dziwo od czasu jak przypadkiem wrzucili mi palarkę 716 rozwiązał się problem ze zwrotami i reklamacjami typu: nie działa, zacina się, nie rozpoznaje. I tak wszystko palone do dziś na tych maszynach.
Oczywiście epizody z innym sprzętem były, każdy chciał zaoszczędzić.
Oddam za darmo (niesprawne raczej) gdyby ktoś chciał do prób i części takie wynalazki jak:
ASUS DRW-1608P2S (MF December 2005) - specyficzna konstrukcja wewnątrz
LG GSA-4167B (MF July 2005)
LG GSA-H58N (MF August 2007)
LG GSA-4163B (MF February 2005)
TSST Write Master DVD Writer Model SH-S162 Ver. L (MF March 2006)
Pewnie znalazłbym coś jeszcze...
Wynalazki sypały się dość szybko...
Dlatego z takim zainteresowaniem śledzę temat tych plextorów czy ihasów i cieszy mnie fakt, iż można te cuda reanimować z takim skutkiem
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post