Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2014, 15:52   #83
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,289
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
wylacz OPC i przetestuj zajrzyj jeszcze tutaj http://www.ixtreme.net/open-forum/28...ical-unit.html
Czytałem to już
Były testowane wszystkie możliwe ustawienia i konfiguracje \kilka programów do zapisu i kilkanaście różnych nośników głównie bardzo dobrych jakościowo ................. i nic
Box serwisowy pokazuje mi coś co pozwala przypuszczać że prawdopodobnie problemem jest gniazdo na płycie głównej do którego podłączany jest laser \ więc prawdopodobnie cała płyta główna z chipsetem do wymiany chyba że uda się pod lupą coś wypatrzyć i naprawić w gniazdku .
Ale może również być padnięty chipset albo rom nagrywarki albo tysiąc rzeczy
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post