Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2014, 17:14   #85
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Melag
Nick taki sam jak na Forum
Faktycznie, charakterystyczny dźwięk otwierania szuflady, "czuć" smarowanie
Z zakupu jestem bardzo zadowolony

Co do OPC, to wadliwa 716 którą odesłałem też miała tak, że jak w IMGburn wyłączyłem OPC to szło, ale nie potrafiło zakończyć płyty...

@czary2mary faktycznie, żałuję, że wyrzuciłem co najmniej dwie sztuki...
Pamiętam jak pierwszy raz ją czyściłem, to po otwarciu luzem leżał jakiś krążek czarny o promieniu około 1,2 cm, bez tego też paliła...
Wcześniej błędy kalibracji. Podobnie umarła moja Yamaha CRW F1E
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post