Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2014, 12:40   #5
layor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2014
Posty: 53
layor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do podstawienia H.265 w miejsce H.264 to musi być support ze strony producenta programu. Nie mam możliwości w programie komercyjnym samemu podstawić inny kodek.
Co do programu TotalCode Studio to przetestowałem go i w porównaniu z bezpłatnym HandBrake wyszedł mizernie.Testowałem też MediaCoder lecz niestety wersja z H.265 jest jeszcze niestabilna.Dwukrotnie się zawiesił. Sprawdzę jeszcze ten nowy program SlySoft. Z tego wynika ,że nowy kodek H.265 jest jeszcze w powijakach i nie za bardzo ma wsparcie szerszej rzeszy programistów. Również dotyczy to użytkowników. Może brak zaufania czy stare przyzwyczajenia. Z tego co piszą wszyscy gra warta jest świeczki. Przecież zmniejszenie bitrate /przy tej samej jakości/ powinno być oczkiem w głowie nie tylko producentów i dystrybutorów filmowych, ale także nas domowych użytkowników pecetów.Nigdy przecież za dużo miejsca na dysku. Kodek jest na rynku około roku a mało się dzieje. Na forach informatycznych też cisza. Coś mi się zdaje ,że w grę wchodzą duże pieniądze i stąd ta posucha.
layor jest offline   Odpowiedz cytując ten post