Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2014, 19:21   #89
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
@czary2mary, tak Yamahę też wywaliłem dawno temu... :/
Zostały mi tylko te wynalazki LG i TSST & Asus (trupy same).
Działającego z humorami Lite On SHM-165P6S01C i DH-20A4P, którego trzeba otwierać i zamykać wyłącznie z poziomu IMGBurn-a (przycisk dawno przestał reagować na cokolwiek).
Teraz nic już nie wyrzucę, a będę zgłaszał pacjentów.
Wolę taki sposób, niż kupować obecny złom na kilogramy.
Mam trzy sztuki IHAS 122 E, co prawda nowe FW poprawia zapis DVD, ale przechodzony plex czy stary litek w testach wychodzi lepiej...
Plus dla wynalazków, że testują płyty (jeszcze nie wiem na ile wiarygodnie)
ASUS DRW-1608P2S to OEM Pionka DVR-110D -laser wygląda jak od czołgu bardzo zaawansowany technologicznie własnej konstrukcji Pioneera ale
również z tego względu bardzo awaryjny.
Jak dobrze pamiętam można go było crossflasować na Pionka DVR-110 przez DVRFlash A model bardzo dobry na chipsecie NEC -świetny zapis zwłaszcza CD-R i DVD+R
Również LiteOn DH-20A4P to świetny model (sam mam 3sztuki) na bardzo dobrym i udanym OPU Sanyo SF-DS17 z bardzo dobrym zwłaszcza odczytem \zapisem DVD- kłopoty z otwieraniem często związane są ze zużytym\wyciągniętym paskiem napędowym mechanizmu tacki i zanieczyszczeniu prowadnic karetki lasera.Łatwo samemu to naprawić (pasek posmarować kalafonią i zwiększyć tarcie a prowadnice wyczyścić i posmarować smarem\olejem maszynowym )

Obecne modele to taniocha ~cena fabryczna to 8~10$ więc nie ma co się dziwić że dostajemy tandetę.
Te LiteOn iHAS 122 E są technicznie identyczne jak 124 E a różnią się tylko softem \niestety problemem jest bardzo marne OPU Lite-space Technology i żaden nowy firmware chyba za wiele nie pomoże na marny zapis zwłaszcza DVD
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post