Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2014, 18:16   #58
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Witam,
Odświeżam temat gdyż wpadły mi w ręce ostatnio płyty TDK DVD-R 16X INKJET SILVER FULL REFLECTOR
ZDVD-R47PWSCBD50W*AE
TDK PROFESSIONAL
MID: TTH02

I póki co jak sprawdziłem:
Pioneer 209 EBK Fw. 1.20: Nie widzi płyty czystej w ogóle
Plextor PX-760A Fw. 1.07: Widzi, wypalił x4 zamiast x6 ustawionego w IMGBurn, ale weryfikacji nie ruszył, ani żaden inny napęd nie widzi tej nagranej płyty.
Plextor PX-755A Fw. 1.08 palone na Nero 8: To samo co 760, a wersja czarna (wyciągnięta z obudowy PX-755UF) podczas LeadOut wywaliła błąd "nie można wykonać polecenia...".
Żaden z Lite-On-ów nie widzi tych płyt. Męczy się, męczy i nic...
Mam jeszcze ok. 40 sztuk, oddam za free do testowania, gdyż dla mnie są praktycznie bezużyteczne.
Zamawiam szybko co innego. :/
Skąd je masz? Płyty z tym Hub Code były kiedyś produkowane(2007-2008) przez MBI dla TDK.
Być może długi czas "leżakowania" spowodował że są kłopoty z ich zapisem\odczytem?
Dzisiejsze płyty z MID: TTH02 są produkowane przez FalconMedia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Możesz mi z 5 sztuk zarezerwować do przetestowania tych wynalazków
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post