Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 16:44   #76
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dawno mnie tu nie bylo i widze ze jest coraz gorzej. Nie ma dnia zeby ktos tu sie nie klocil. Chyba zapominacie czemu sluzy forum....

Cytat:
Plemnik napisa***322;(a)

Moge napisac ze sie z Toba nie zgadzam albo moge napisac ze "jestes po**** kut* gow* wartym" - rozumiesz juz o co mi chodzi? Chyba nikt nie chce przyzwolenia na takie wypowiedzi jak powyzej.
NIGDY nie bylo i nie bedzie zezwolenia na takie wyrazenia. To juz nie sa jakies wulgaryzmy tylko obrazanie innych uzytkownikow. Juz kilka osob za takie cos polecialo po mojej interwencji (za kacapy, chu*e itd).

Nikt nie dostal poczty jezeli byla ona wyslana na @cdrinfo.pl bo cos ostatnio ta poczta nie dziala

Jak tak dalej bedzie to nie bedzie dalszej racji bytu dla tego forum. Bo poobrazac to sie mozecie w komentarzach na onecie lub gdzie indziej.

Bluzgi nie...ale wycinanie postow bo tak sie komus podoba rowniez nie.
Jezeli ktos ma jakies zachowane posty, ktore wg niego zostaly nieslusznie skasowane to niech sie zglosi na PM.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online