Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.12.2014, 02:09   #13
layor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2014
Posty: 53
layor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oj korci mnie jeszcze.żeby coś napisać. Po pierwsze te moje filmiki będę oglądał tylko i wyłącznie za pomocą komputera teraz i w przyszłości. Dlatego też nie ogranicza mnie pojemność nośnika i możliwości odtwarzania różnych konfiguracji przez wszelkie czytniki wymyślane i produkowane przez fachowców od zarabiania pieniędzy.Dlaczego tak piszę: Wielu znajomych i ja niestety jeden raz zakupiłem sobie urządzonko co miało czytać wszystko. Po 2 latach ze względu na zmiany kodeków wszelkich ustawień i różnych źródeł /kamera,aparaty fot,płyty DVD i inne/Urządzenie nadaje się do wyrzucenia lub do kartonu ze starszymi nośnikami .To samo jak ze starszymi grami i programami ,które działają np: z win 95 lub nawet DOS. Oczywiście są wielbiciele i zapaleńcy starych programów i gier którzy próbują /z różnym skutkiem/renowacji powyższych pod nowe systemy ale to zawsze kropla w morzu. Nie jest to w smak producentów wszelkiego Hardware pod Video./chociaż mogliby zmienić firmware w urządzeniach-trochę by to pomogło/.Jednak to się nie opłaca. Ja mając w miarę nowoczesny system i powoli wzmacniany komputer, mając wszystko na dysku zawsze jestem w stanie odtworzyć każdy film nawet w starym mpg /czy w różnych rozszerzeniach nie popieranych np. przez Microsoft/.Wystarczy tylko wgrać odpowiedni kodek i zmienić trochę ustawienia. Po co to mówię : Bo jestem niezależny od wszelkich gierek panów od kasy/czy blu-Ray 20 giga czy 50 giga itd/. Sobrus pisze-nie ma nic optymalnego. Dlaczego ? Przecież ta Nasza cała dyskusja do czego prowadzi ? Właśnie do zoptymalizowania wszelkich ustawień , weryfikacji programów, dla pogłębienia naszej wiedzy doświadczeniem innych. Zwiększenia przejrzystości informacji dla mniej znających problem jak i również lepszego odbioru końcowych rezultatów Naszej pracy. Czyli nasz główny cel to dążenie w pewnym sensie do doskonałości w tym co robimy./Optymalizacji naszych przedsięwzięć /
layor jest offline   Odpowiedz cytując ten post