Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 19:45   #85
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
yahol - skonczy sie tak ze powstanei nowy regulamin

prosilbym o jasnosc - chetnie sie dowiem wiecej - co i jak jest zle - prosze jednak nie popadac w groteske - uwagi o modach ABC kasujacych wyrazy z literka K sa wlasnei przykaldem nic nie wnoszacego pustoslowia
zdajemy sobie sprawe (przynajmniej ja zdaje - juz) o co chodzi - dobra - z mojej strony wolna amerykanka - piszcie co chcecie - ale pamietaj yahol ze to ty chciales ostrosci w moderowaniu (konkretnie usuwaiu elementow zaczepnych)

po drugie - co bys zrobil gdybys na forum przeczytal ze podkrecisz nagrywarke lg 24x na 32 wgrywajac do niej taki to a taki bios, zrobil to i okazalo sie ze wszedziej indziej tylko poza tym postem wiadomo ze tej nagrywarki sie nei podkreci? takie bzdury chce wywalac (kilka juz bez rozglosu polecialo) - i tu bedzie decydowac moja wiedza i widzimisie ktorego tak nie lubisz [tak wiem - ty bys sie upewnil - ale sa ludzie ktorzy tego by nie zrobili - warto poswiecic troche zachodu i ich przed klopotami ustrzec]
czy cos ci sie w tym nie podoba? czy uwazasz to za blad?

zdajesz sobie sprawe ze gdybym kasowal bzdury w twoim tego slowa rozumieniu (w takim najgorszym dla mnie - czyli teksty niepoprawne politycznie) to niewiele by tu zostalo? i pewnei wiesz (chyba ze nie czytasz moich postow) ze tego nie robilem, nie robie i nie bede robil

wiec prosze zejdz z MOJEGO widzimisie i zapedow - moje reguly sa jasne - cracki, seriale, beszczelne reklamy - WON, glupoty mogace sprawic innym klopoty - WON, bluzgi stosowane jako przecinki a nie uzasadniona czesc zdania/wypowiedzi - WON! [wiesz ze wycinam tylko extremalen przypadki] i zadnego zamykania postow! -> czy cos z tego wachlarza jest nieteges?

marzy mi sie forum na ktorym czlowiek pytajacy o standardy zapisu danych na plycie uzyska odpowiedz... bylem w szoku ze na tego posta nie bylo zadnej odpowiedzi, bylem tez w szoku jak popatrzylem na ilosc odwiedzin dzialu cdr... czesc z was tam nei byla od miesiecy! wiem ze to nierealne - ale snic mi wolno

tekst o atache prasowym pozostawie bez komentarza
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline